top of page
GS_On.png

Güneş Sarısı

Ben Güneş... Peki bu aynada gördüğüm kim? Sen kimsin? Senden nefret ediyorum, seni sevmiyorum! Yaşlı ve çirkinsin. Bir zamanlar güzeldin sanırım ama şimdi gözlerinin etrafında halkalar ve kırışıklıklar var, kilolu ve çirkinsin! Bedenin de ruhun da eski! Sen yaşlısın ve ben seni sevmiyorum. Estetik cerrahı ve güzellik uzmanı da işe yaramadı. Artık dolgulu ve botokslu ama hala yaşlısın!

Bir akşam elime tesadüfen geçen o kitabın ve yazarı Şebnem Işılay'ın hayatımı tamamen değiştireceğini asla tahmin edemezdim. Virüslü bir şey tutar gibi eve götürüp kenara attığım ama sonrasında kişisel inovasyon yolculuğuma başlamamı sağlayan o kitap: Sonsuza kadar genç kalmanın 7 sırrı

Sonraki günlerde Şebnem Işılay'la kendi kendime konuşmaya başladım. Okuduklarımı hayata geçirdikçe kendimi yeniden yarattım. Bugün atm anlamıyla Güneş gibi hissediyorum. İlk defa kendimi gerçekten seviyorum. ve hayatımda ilk defa kendimden keyif alıyorum. Genç kalmanın sırrını ben de keşfettim ve gençleştim. 

İyi ki olduğum gibiyim. Artık Güneş'i seviyorum. Kendi güneşimle barıştım ve artık benim güneşim doğuyor. Ve bugün diyorumki:

Yüzünü güneşe döndüğünde, karanlıklar kaybolur.

Aşk-ı Can


Bir kadın, anlayışlı bir eş, iki harika çocuk ve başarılı bir kariyerden başka ne isteyebilir?

Berrak her şeyin yolunda olduğunu düşünürken düşüncelerini bölen huzursuzluk duygusu ile tanışır. İtiraz etmediğimiz her şey bir gün uykularımızı böler. Berrak uykularını bölenin peşine düşer, yolda bir aşk, aldatma, çocukluk arkadaşı, kendinden bile gizlediği sırları ve yolun sonunda kendisi beklemektedir. 

Bu engeller ortadan kalktığında geriye ne kalacak senden, benden, Berrak'tan... İnsanın kendisi olma yolculuğunda hepimizden bir parça taşıyor Berrak'ın öyküsü. 

Hayat bir yap-boz'un parçaları gibi ancak tamamlandığında anlam kazanır. 

Kendi anlamlarınızı yaratmanız dileğiyle yazıldı. Öyle de okunsun...

Aldatmak son değil başlangıçtır, senin başlangıcın kim?

AC_On.png
HYBB_On.png

Her Gün Yeni Bir Ben

Neden ben? Neden her istediğim olmuyor? Neden hep aynı insanlar karşıma çıkıyor? dediğiniz ve cevapları bulamadığınız oldu mu hiç?

Bir varmış, bir yokmuş...
Çok eski zamanlarda Kaf Dağı'nın tepesindeki bilgi ağacının dallarında Anka Kuşu'nun yaşadığına ve O'nun her şeyi bildiğine inanılırmış. Ancak Anka Kuşu'nu hiç gören olmamış. Sonunda tüm kuşlar Anka Kuşu'ndan umutlarını kesmişler. Tam da o esnada, uzak bir köyde, bir kuş sürüsü Zümrüt'ü Anka'nın kanadının bir tüyünü bulmuş. Onun yaşadığını anlayan tüm kuşlar Zümrüt'ü Anka'yı bulmaya ve her şey için O'ndan yardım istemeye karar vermişler. 

Zümrüt'ü Anka, Kaf Dağı'nın tepesinde yaşıyormuş ve oraya ulaşmak çok zormuş. Kaf Dağı'nın tepesine varmak için yedi zorlu vadiden geçmek gerekliymiş. heyecanla yola çıkan kuşlar her vadide teker teker vazgeçmiş ve Anka'yı aramayı bırakmış. Kaf Dağı'nın tepesine vardıklarında sadece otuz kuş kalmış. Yolculuğu tamamlayan ve hayatta kalan otuz kuş, Zümrüt'ü Anka'nın yuvasını bulunca, sırrın ne olduğunu da öğrenmiş...

Her Gün Yeni Bir Ben, Zümrüt'ü Anka'nın sırrını açığa çıkararak kendi Zümrüt'ü Anka'nıza yolculuğunuzu başlatır. 

Her bölüm sizin kendi Kaf Dağ'ınıza giden bir vadidir. Her bölümde kendi içinize yeni bir yolculuk yaparsınız ve sonunda Zümrüt'ü Anka'nın sırrına ulaşırsınız. 

Kendinize yolculuğa çıkmaya ve "Her Gün Yeni Bir Ben" yaratmaya hazırsanız bu kitabın sayfalarını açın. Çünkü sırrı bir defa öğrenen, bir daha asla unutamaz. 

HER ŞEY SENİN İÇİNDE

Fikir Satıcısı

Fikir Satıcısı sizi önce motive,

ardından kesinlikle rahatsız edecek!

 

Sizi hareket etmeye zorlayacak ve kendinizi harekete geçmekten alıkoyamayacaksınız. 

Harekete geçmek için neyi bekliyorsunuz?

Başka bir hayatı mı?

Başka birisi olmayı mı?

Harekete geçme zamanı tam şu an

ve harekete geçecek olan sizsiniz. 

Fikir Satıcısı size ilk adımı atmak ve sonrasında ilerlemek için ihtiyaç duyacağınız adımları anlatmaktadır. Bu nedenle harekete geçmekten başka seçeneğiniz kalmayacak.

HER ŞEY SENİN ELİNDE

HAREKETE GEÇ

FS_On.png
bottom of page